Archiwum z Marzec, 2019

Wycieczka „Nasza gmina i nasz powiat”

Dnia 15.03.2019r. zorganizowany został wyjazd „Nasza gmina i nasz powiat” dla dzieci z klas 1-3. Przewodnikiem wycieczki  był pan Ryszard Sukiennik – wieloletni sołtys  Trzęsówki oraz radny Rady Powiatu poprzedniej kadencji. Celem wycieczki było, przede wszystkim budowanie poczucia lokalnej tożsamości obywatelskiej.

Program wycieczki obejmował:

  • odwiedziny pana wójta w Urzędzie Gminy Cmolas
  • wizytę w Domu Kultury w Cmolasie oraz w studio Radia Cmolas
  • zwiedzanie Starostwa Powiatowego
  • wizytę w biurze posła pana Zbigniewa Chmielowca
  • wizytę w redakcji tygodnika „Korso”
  • obiad w restauracji Mc Donald’s.

Składamy serdeczne podziękowania dla Sz. P. Ryszarda Sukiennika za okazaną życzliwość i zaangażowanie w organizację wycieczki „Nasza gmina i nasz powiat” dla uczniów z NSP w Jagodniku. Te chwile to nauka połączona z zabawą, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i żywimy nadzieję, że będzie ona kontynuowana w przyszłości.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

NSP w Jagodniku

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jagodnik

„Nasza Wieś”

DSC_0363.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycieczka do Centrum Zabaw „Fantazja”.

 

 

27 lutego odbyła się wycieczka do Centrum Zabaw „Fantazja” w Rzeszowie. Nasze przedszkolaki oraz kl.,,O” mogły korzystać z ciekawych konstrukcji zabawowych, wielopoziomowych labiryntów, dmuchanych zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, plastikowych domków, samochodzików, ścianki wspinaczkowej i wielu innych atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci bawiły się wyśmienicie, miały okazję wykazać się zręcznością, zwinnością oraz sprawnością. Wycieczka była sponsorowana przez organ prowadzący.

DSC_0084.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest  niewątpliwie  zabawa choinkowa, która w NSP w Jagodniku  odbyła się we wtorek  5 marca.  Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością. Wśród radośnie tańczących dzieci można było znaleźć: księżniczki, dobre wróżki, lekarzy, policjantów, piratów oraz wiele innych bajkowych  postaci. Wielką atrakcją okazały się konkursy. Dzieci bawiły się wspaniale ze swymi rodzicami i nauczycielami. Tańcom i zabawom nie było końca. Wspomnienia tych miłych chwil na długo zagoszczą wszystkim w pamięci.

Serdeczne podziękowania dla SRWJ i Rady Rodziców za przygotowanie tak wspaniałej imprezy oraz nauczycieli i rodziców czuwających nad dobrą i  bezpieczną  zabawą wszystkich dzieci.

DSC_0235.jpg

 

 

 

 

 

 

XII Wojewódzki Konkurs Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej .

I miejsce dla uczennicy Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jagodniku w XII Wojewódzkim Konkursie  Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej  ,,Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia”

17 stycznia 2019r. w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbyła się uroczysta gala XII wojewódzkiego konkursu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia”. Jego organizatorami był Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Iskierka” w Kolbuszowej Dolnej. Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, propagowanie twórczości plastycznej   i muzycznej oraz integracja środowiska. W tegorocznym konkursie naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów w kategorii plastycznej, której tematem były „Święta w mojej rodzinie”.  Komisja Jury przyznała I miejsce naszej uczennicy Karolinie Panuś. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DSC_0536.jpg