Wycieczka „Nasza gmina i nasz powiat”

Dnia 15.03.2019r. zorganizowany został wyjazd „Nasza gmina i nasz powiat” dla dzieci z klas 1-3. Przewodnikiem wycieczki  był pan Ryszard Sukiennik – wieloletni sołtys  Trzęsówki oraz radny Rady Powiatu poprzedniej kadencji. Celem wycieczki było, przede wszystkim budowanie poczucia lokalnej tożsamości obywatelskiej.

Program wycieczki obejmował:

  • odwiedziny pana wójta w Urzędzie Gminy Cmolas
  • wizytę w Domu Kultury w Cmolasie oraz w studio Radia Cmolas
  • zwiedzanie Starostwa Powiatowego
  • wizytę w biurze posła pana Zbigniewa Chmielowca
  • wizytę w redakcji tygodnika „Korso”
  • obiad w restauracji Mc Donald’s.

Składamy serdeczne podziękowania dla Sz. P. Ryszarda Sukiennika za okazaną życzliwość i zaangażowanie w organizację wycieczki „Nasza gmina i nasz powiat” dla uczniów z NSP w Jagodniku. Te chwile to nauka połączona z zabawą, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i żywimy nadzieję, że będzie ona kontynuowana w przyszłości.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

NSP w Jagodniku

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jagodnik

„Nasza Wieś”

DSC_0379.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane w niedziela, Marzec 17th, 2019 o 18:09 jako szkoła. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.