Archiwum z Luty, 2018

Wycieczka na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Cmolasie

W dniu 16 lutego dzieci z naszej klasy „0” miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach poświęconych zdrowemu żywieniu. Na początek panie pracujące na warsztatach przygotowały dla dzieci pogadankę połączona z klasyfikowaniem warzyw zgodnie z kolorem. Następnie pani Karolina Wilk przybliżyła dzieciom w jakich kolorach warzyw lub owoców kryją się cenne witaminki. Po czym pani Klaudia sprawdziła wiedzę dzieci poprzez zadawanie licznych i podchwytliwych zagadek, po czym każde dziecko mogło uczestniczyć w tworzeniu sałatek owocowej bądź warzywnej. Dzieci kroiły, a później mieszały sałatki, po czym każde z nich mogło z przyjemnością spróbować swojego wyrobu:) Na zakończenie Każde dziecko dostało ekologiczne jabłko, a pani Kasia Lewandowska obdarowała każdego uczestnika warsztatów domowymi babeczkami. 🙂 Dziękujemy za miłe i ciepłe przyjęcie.

 

 

 

DSC_0547.JPG

Zapisy do Przedszkola ,,Jagódka ”na rok 2018/2019

NOWA KARTA ZAPISU DO PRZEDSZKOLA  rok 2018/19 –POBIERZ  

NOWA KARTA ZAPISU DO SZKOŁY ZERÓWKA -KLASA 1 rok 2018/19  – POBIERZ 

 

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka u ,,Jagódek”

Dnia 30.01.2018 r.o godz.12.00 w Niepublicznym Przedszkolu ,,Jagódka” w Jagodniku odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka”. Część artystyczną przygotowały przedszkolaki wraz z panią Magdaleną W. oraz Panią Anetą G. Przedszkolaki swój występ rozpoczęły  pokazem mody.Następnie pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki . Swój występ zakończyły tańcem. Gościnnie wystąpił też zespół instrumentalny ze szkoły muzycznej w Kolbuszowej, który umilał czas seniorom grając piękne kolędy i przyśpiewki.
Zaproszeni goście , którzy zaszczycili nas swoją obecnością wszystkim babciom i dziadkom złożyli życzenia.Nie zabrakło również poczęstunku przygotowanego przez S.R.W.J i Radę Rodziców. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie.

DSC_0586.jpg