Archiwum z Luty, 2018

Rozliczenie podatku za 2017 rok.

 zakładka z programem do rozliczenia  – POBIERZ  

 

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jagodnik ,,Nasza Wieś”serdecznie dziękuje , wszystkim rodzicom i darczyńcom za przekazanie 1% podatku za 2016 rok. Jednocześnie informujemy ,że chętni rodzice ,którzy chcą przekazać 1% podatku za 2017 rok mogą skorzystać z gotowego programu do rozliczania umieszczonego w zakładce z programem do rozliczenia po wyżej oraz w zakładce  -,,1% Nasze Jagódki  ”      

                           Środki pozyskane z  1% w całości wykorzystywane są na potrzeby szkoły i przedszkola. Wszystkich darczyńców zachęcamy i prosimy o wsparcie 1% .    Z  góry dziękujemy.

    Poinformuj znajomych i przyjaciół o naszej akcji .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisy do Przedszkola ,,Jagódka ”na rok 2018/2019

NOWA KARTA ZAPISU DO PRZEDSZKOLA  rok 2018/19 –POBIERZ  

NOWA KARTA ZAPISU DO SZKOŁY ZERÓWKA -KLASA 1 rok 2018/19  – POBIERZ 

 

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka u ,,Jagódek”

Dnia 30.01.2018 r.o godz.12.00 w Niepublicznym Przedszkolu ,,Jagódka w Jagodniku odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka”.Część artystyczną przygotowały przedszkolaki wraz z panią Magdaleną W. oraz Panią Anetą G.Był pokaz mody wiersze, piosenki i taniec. Gościnnie wystąpił też zespół instrumentalny ze szkoły muzycznej w Kolbuszowej , który umilał czas seniorom grając piękne kolędy i przyśpiewki .Zaproszeni goście , którzy zaszczycili nas swoją obecnością wszystkim babciom i dziadkom złożyli życzenia.Nie zabrakło również poczęstunku przygotowanego przez S.R.W.J i Radę Rodziców. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie.

DSC_0586.jpg