Szkoła

 


Spotkanie wigiline.

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. 17 grudnia  w świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy II i III, którzy pięknie przygotowali przedstawienie jasełkowe. Po występie głos zabrały Pani Dyrektor oraz Pani Prezes SRWJ „NASZA WIEŚ" które złożyły wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami zasiedli do wspólnej wigilii.

no comments


Aniołkowe granie.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii. To czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

Dnia 17 grudnia 2021 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej  i Przedszkolu ,,Jagódka’’ w Jagodniku odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Aniołkowe Granie”. Projekt poprzez swoją formę realizacji rozwija wśród uczniów chęć pomagania innym oraz uwrażliwia na losy dzieci, które z różnych powodów znalazły się w placówkach o charakterze pieczy zastępczej. W ramach projektu przez miesiąc grudzień została zorganizowana zbiórka artykułów  spożywczych, środków chemicznych, zabawek oraz przyborów szkolnych dla wybranego Domu Dziecka.  Na zakończenie  tej akcji  przygotowane zostały „Jasełka” przez uczniów naszej szkoły.

Z uwagi na sytuację epidemiczną przedstawienie zostało nagrane oraz przekazane wraz z świątecznymi upominkami dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu na ręce wychowawcy tej placówki.

Koordynatorami projektu z ramienia placówki byli: P. Emilia Biela, P. Aneta Gąska, P. Anna Łakomy, P. Oliwia Radek.

         Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i dzieciom , którzy otworzyli swoje serduszka i aktywnie włączyli się w projekt  ,,Aniołkowe Granie’’.

no comments


Wycieczka do Parku Trampolin „Jump Planet” w Mielcu.

Dnia 8 grudnia 2021 r.  klasy 0-III uczestniczyły w wycieczce do Parku Trampolin – JUMP PLANET w Mielcu.  Po dotarciu na miejsce i profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora dzieci mogły korzystać z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, małpiego gaju oraz dmuchańców. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, a także zjazdy na zjeżdżalniach. Na trampolinach było zabawnie i wesoło. Dzieci nieco zmęczone, ale zadowolone wróciły do szkoły.

DSC_5307.jpg

no comments


Święty Mikołaj w szkole

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

1 grudnia naszą szkołę odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko Mikołaj. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Klasa „0” śpiewała Mikołajowi piosenki, recytowała wierszyki oraz wszystkie dzieci siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach wszystkich malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.

DSC_5270.jpg

no comments


Andrzejki w szkole

Święty Andrzej ci ukaże,

co ci los przyniesie w darze”…

23 listopada 2021r. w naszej szkole odbyły się Andrzejki.  Cała sala zapełniła się księżniczkami, wróżkami, strażakami, królami i innymi postaciami z bajek. 

Na początku dzieci poznały krótką historię obchodzenia Andrzejek. Później brały udział w magicznych wróżbach i przepowiedniach, dzięki którym mogły dowiedzieć się co je czeka w przyszłości i kim będą. Wróżby przeplatane były wesołymi pląsami i zabawami przy muzyce. Wszyscy się dobrze bawili.

received_427097125624263.jpeg

no comments


Dzień Pluszowego Misia w klasie „0”

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

25 listopada z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w klasie „0” królował Pluszowy Miś. Dzieci, tradycyjnie już, przyszły ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Ten dzień rozpoczął się od przywitania wszystkich dzieci i ich misiów, następnie wszyscy bawili się przy misiowych przebojach.  Klasa „0” poznała historię misiowego święta, wspólnie odgadywa misiowe  zagadki. Były zabawy ruchowe i gimnastyka z misiami, quizy i zgadywanki. Każdy mógł sobie zrobić zdjęcie w misiowej fotobudce.  Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Mamy nadzieję, że wspomnienie tego wielkiego misiowego święta na długo pozostawi uśmiech na dziecięcych buziach.

received_437239157914463.jpeg

no comments


Wycieczka

W dniu 24.11.2021r. klasa „0” miała możliwość skorzystania z warsztatów kulinarnych w Zespole Szkół Agrotechniczno – Ekonomicznych w  Weryni. Całe warsztaty prowadziła pani Anna Wróbel oraz Pani Anna Fitał. Panie prowadzące zapoznały dzieci z wszystkimi zasadami obowiązującymi w trakcie pracy, podały dokładne instrukcje wykonywanych czynności. Wszystkim uczestnikom pomagali uczniowie szkoły, którzy kształcą się w tym kierunku. Dzieci wykonały przepiękne ciasteczka w kształcie świnek, zdrowe przekąski oraz koktajle. Nasi uczestniczy po skończonej pracy mieli przyjemność konsumować wszystkie swoje wyroby. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały wszystkie polecenia. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi oraz Paniom za zorganizowanie wspaniałych warsztatów.

received_1075102843244475.jpeg

no comments


Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

W ramach projektu ,,Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” 23 listopada w klasie „0” odbyło się głośne czytanie bajek. Do głośnego czytania bajek została zaproszona Pani Ewa Maciąg- bibliotekarz z Gminnej Biblioteki Publicznej w Cmolasie.

received_673191656997937.jpeg

no comments


Dzień Zdrowego Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.
Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki i zabawy.
To najlepszy start w nowy dzień!

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jagodniku włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.  We wtorek 9 listopada dzieci przyniosły do szkoły świeże warzywa, sery, pieczywo oraz wiele innych zdrowych produktów. Pamiętając o higienie i bezpieczeństwie  dzieci pod kontrolą opiekunów przygotowały wyśmienite śniadanie. Na stołach królowały zdrowe i kolorowe kanapki, które bardzo smakowały wszystkim. Wspólny posiłek dostarczył wiele radości, był również  podsumowaniem zdobytych wiadomości o zdrowym odżywianiu. 

DSC_4756.jpg

no comments


Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada 2021r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Jagodniku odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademia przede wszystkim miała  przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku.  Uczniowie klasy II i III  recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne, które pozwoliły  zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. O godzinnie 12.00 uczniowie wraz z przedszkolakami odśpiewali  hymn i wyruszyli na marsz z flagami , aby jeszcze bardziej podkreślić uroczystość tego  święta. Dzień ten dla wielu był lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

DSC_4817.jpg

no comments


Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w klasie „0”

Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci. Bajki towarzyszą każdemu od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też wychowują. Ich celem jest nie tylko przypomnienie postaci z kultowych bajek, ale również zwrócenie uwagi na rolę wychowawczą i edukacyjną dobrych bajek, które często uczą rozróżniania dobra od zła, oraz prawidłowych postaw, koleżeństwa, chęci niesienia pomocy innym, czy współczucia. Dzieci z klasy „0” w tym dniu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje, wysłuchały fragmentów najbardziej znanych baśni i bajek, rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, z których pochodzą. Segregowały rekwizyty z bajek, układały puzzle oraz przede wszystkim świetnie się bawiły i tańczyły. To spotkanie sprawiło dzieciom bardzo wiele radości. Był to dzień pełen wrażeń.

received_449061406580230.jpeg

no comments


Teatr w Jagodniku.

4 listopada 2021 r w Niepublicznej Szkole Podstawowe odbył się spektakl teatralny. Teatr z Chrzanowa przedstawił sztukę pt.,,Ważniak w tarapatach''. Kontakt dzieci z teatrem to nie tylko oglądanie spektakli teatralnych, ale przede wszystkim zabawa w teatr i taki cel został osiągnięty , ponieważ dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w tej sztuce.

DSC_4640.jpg

no comments


Pasowanie klasy I

W czwartek 14 października w Niepublicznej Szkole Podstawowej  w Jagodniku odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. W tym roku w poczet klasy I przyjęto dziesięcioro nowych uczniów.  Na ceremonię zaproszeni zostali rodzice, nauczyciele , Wójt Gminy Cmolas Pan Eugeniusz Galek oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Ryszard Warzocha. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Pani dyrektor, która powitała wszystkich zebranych i skierowała słowa otuchy do pierwszaków. Pasowanie to w końcu jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty. Od tego dnia bowiem każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem, czyli pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny. Uczniowie klasy pierwszej ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami, a ceremonii pasowania dokonała dyrektor szkoły Pani Dorota Terlaga. Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. To był egzamin, który zdały na szóstkę. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz prezenty.

DSC_4354.jpg

no comments


Dzień Edukacji Narodowej.

 

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami, a nauczyciele pomagają im je rozwijać" Janusz Korczak.

14 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas II i III przygotowali program artystyczny, w którym przypomnieli genezę obchodzonego święta, a w humorystycznych scenkach ukazali rzeczywistość szkolną.Pan Wójt Gminy Cmolas Eugeniusz Galek podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcenie włożone w edukację i wychowanie uczniów. Swą wdzięczność za trud pracy pedagogicznej wyrazili również Pani Dyrektor Dorota Terlaga, Pani Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jagodnik "Nasza Wieś" Małgorzata Szostak oraz Przewodniczący Rady Gminy Cmolas Pan Ryszard Warzocha.

Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radosnego poczucia wspólnoty.

DSC_4395.jpg

no comments


no comments


Wycieczka do Jednostki Wojskowej w Nowej Dębie

Wycieczka do Jednostki  Wojskowej  w Nowej Dębie

6 października uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz grupa 4 - latków z przedszkola ,,Jagódka'' wyruszyły na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Nowej Dębie. Dzieci  z zachwytem oglądały magazyn broni,  salę tradycji jednostki wojskowej, poznały sprzęty, pojazdy wojskowe (czołg i armaty). Była to okazja, aby  zapoznać się z pracą Wojskowej Straży Pożarnej oraz Żandarmerii Wojskowej.  Dzieci miały okazję zobaczyć  obozowisko, lądowisko, plac ćwiczeń oraz Twierdzę na poligonie.  Na zakończenie  zwiedzania dzieci otrzymały od  komendanta pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy za miłe spotkanie i poświęcony czas naszym dzieciom.

received_240236491398169.jpeg

no comments


Dzień chłopaka w klasie ,,0''

 

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.                                                                  Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,                                                     Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

 

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach  w życiu rodziny czy życiu szkoły. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.  W tym dniu pani razem z dziewczynkami wręczały chłopcom upominki, medale, dyplomy, składały życzenia. Nie zabrakło również tańców. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

received_476825423327569.jpeg

no comments


Wycieczka do Nadleśnictwa w Świerczowie

29 września uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wybrali się na jesienną wycieczkę do Nadleśnictwa w Świerczowie. Na miejscu pracownicy nadleśnictwa zaprosili wszystkich do Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie uczniowie wysłuchali pogadanki na temat funkcji lasu,  żyjących tam zwierząt i roślin, warunków w których żyją i polują na co dzień, również poznali różne gatunki drzew i wyroby z drewna takie jak puzzle i zabawki oraz dowiedzieli się jak funkcjonuje nadleśnictwo. W sali edukacyjnej podziwiali naturalnej wielkości zwierzęta oraz rozpoznawali ich odgłosy. Kolejnym punktem wycieczki był spacer po lesie podczas, którego dzieci zbierały różnej wielości i koloru liście, z których wykonali piękne prace plastyczne. Na zakończenie wszyscy udali się do mini zoo, gdzie mogli podziwiać znajdujące się tam zwierzątka.  Dzieci nieco zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do szkoły. Dziękujemy Paniom z nadleśnictwa za wspólnie spędzony czas oraz bardzo ciekawe.

received_382441350177183.jpeg

no comments


Powitanie Jesieni w klasie ,,0 '' w Jagodniku.

23 września kończy się astronomiczne lato, a zaczyna kolejna pora roku – jesień. Wszystkie dzieci wiedzą, że to nie tylko piękna Pani w sukni z kolorowych liści oraz wianku z kasztanów i jarzębiny. Jesień to przede wszystkim jedna z pór roku, którą możemy zauważyć w przymrozkach, odlatujących ptakach i kolorowych liściach. W naszej klasie  ten dzień obfitował w zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswoiły sobie wiadomości o tej porze roku. Punktem kulminacyjnym tego dnia było wyjście do lasu w celu poszukiwań jesiennych skarbów. Wszyscy świetnie się bawili z okazji nadejścia nowej pory roku.

received_606249474069087.jpeg

no comments


Wycieczka do kina i Centrum Zabaw WyWrotki w Mielcu

22 września 2021r. uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do kina Cinema oraz na wrotki w Mielcu. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt. „Mała, wielka stopa 2: w rodzinie siła” opowiadający o chłopcu Adamie, który odziedziczył po ojcu niesamowite zdolności pomagające chronić przyrodę oraz zwierzęta zagrożone  wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową, która kończy się sukcesem. Chłopcu udaje się odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat. Nudy w kinie nie było – dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego czasu w kinie. Kolejnym punktem wycieczki było Centrum zabaw „WyWrotki”, w którym uczniowie mogli skorzystać z wielu atrakcji m.in. z „małpiego gaju”, basenu kulkowego, karaoke, ścianki wspinaczkowej, piłkarzyków oraz wielu innych atrakcji. Jednak najtrudniejszą a zarazem najciekawszą atrakcją okazała się jazda na wrotkach. Mimo wielu upadków dzieci tak łatwo się nie poddawały. Po wyczerpującej zabawie wszyscy zjedli pyszne frytki i zapiekanki. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do szkoły.

received_3231346710482731.jpeg

no comments


Dzień kropki w oddziale ,,0''

Dnia 15 września 2021r. w naszej klasie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Inspiracją świętowania tego dnia była kropka z opowiadania o dziewczynce o imieniu Vashti. Dzięki kropce i nauczycielce dziewczynka uwierzyła w swoje możliwości. Klasa „0” również wykorzystała kropkę do inspiracji kreatywności. W tym dniu ubrania dzieci wypełnione były kropkami. Tego dnia również uczniowie dostrzegli kropki tam, gdzie wcześniej nikt nie zawracał na nie uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą w codziennym życiu: są w kropkach biedronki, koronie króla, a nawet zdobią kapelusz muchomora. Były zabawy tańce z kropką. Dzieci wykonały również ciekawe prace plastyczne, których motywem przewodnim była kropka. Na zakończenie zabawy wszyscy otrzymali dyplomy oraz mogli zrobić sobie zdjęcie w kropkowej fotobudce. Było kolorowo i radośnie.

received_927271494527732.jpeg

no comments


Wyjazd integracyjny .

             

16 września 2021r. dzieci z przedszkola ,,Jagódka’’ oraz klasa ,,O’’ wyjechały wraz z rodzicami na ,, Spotkanie Integracyjne’’ do Stadniny Twardowski w Dzikowcu. Dzięki uprzejmości Pani Joanny Twardowskiej właścicielki stadniny uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z działalnością stadniny, zasadami bezpieczeństwa oraz sprzętem jeździeckim. Dzieci miały możliwość zapoznania się  ze środowiskiem stajni i zagrody dla koni oraz sposobem  oporządzania koni. Pobyt w stadninie połączony był z możliwością  jazdy na  koniu w siodle oraz oprowadzaniem na kucyku. Niewątpliwą atrakcję stanowiła również przejażdżka po okolicy ,,bryczką ‘ Dla wielu dzieci była to pierwsza okazja tak bliskiego kontaktu z tymi zwierzętami – dla niektórych spełnienie marzeń.

 Pobyt w stadninie koni był doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat koni a być może początkiem pięknego hobby

Dla  wszystkich uczestników spotkania przygotowano również poczęstunek; kiełbaski i chlebek z grilla , pieczone ziemniaki oraz kawa i herbata. Zadbano też o słodkości dla najmłodszych .

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania.

received_3028771224116228.jpeg

no comments


Wyprawka szkolna dla klasy ,,0''

 - zeszyt w kratkę 16 kartkowy

- zeszyt w linię 16 kartkowy

- zeszyt do informacji

- piórnik- w piórniku: 2 ołówki, gumka, temperówka, 2 kleje w sztyfcie, nożyczki

- kredki

- mazaki

- kredki świecowe

- blok techniczny biały i kolorowy- A4

- blok rysunkowy

- plastelina – 3 opakowania

- papier kolorowy - farby plakatowe - gruby pędzel + 1 cienki - teczki (na gumki) – 2 sztuki                                                                                          -  obuwie zmienne

Proszę, aby wszystkie przybory były podpisane

no comments


Wyprawka pierwszoklasisty

MAMO, TATO  PRZYGOTUJ  DLA SWOJEGO PIERWSZAKA:

 1. Piórnik, a w nim (zawsze!):
 • 3 miękko piszące ołówki,
 • gumka,
 • Temperówka,
 • nożyczki,
 • Klej w sztyfcie.
 1. Zeszyt w trzy linie format A 5 - 16 kart ( najlepiej kolorowe linie wyraziste)3szt.
 2. Zeszyt w kratkę format A 5 - 16 kart. 3szt.
 3. Zeszyt do kontaktów.
 4. Kredki ołówkowe.
 5. Teczka z gumką 2 szt.
Na zajęcia plastyczne:
 1. Farby plakatowe.
 2. Pędzelki różnej grubości+ pojemnik na wodę.
 3. Plastelina 
 4. Flamastry
 5. Blok rysunkowy biały i kolorowy - format A 4
 6. Blok techniczny biały i kolorowy 2szt. - format A 4
 7. Papier kolorowy.
 8. Kredki świecowe lub pastele.
 9. Klej magik.
 10. Bibuła kolorowa.
 11. Opakowanie drucików kreatywnych, oczka kreatywne.
Strój na zajęcia sportowe : koszulka i spodenki. Obuwie zmienne. Proszę o podpisanie przyborów.

no comments


Wyprawka szkolna dla klasy 2 i 3.

-wygodny plecak -piórnik a w nim: 2 ołówki miękkie, 2 długopisy zmazywalne, gumka do mazania, temperówka, klej w sztyfcie, kredki, flamastry, linijka, nożyczki -2 zeszyty w linie 16kartkowe -2 zeszyty w linie szerokie (tylko klasa 3) -2 zeszyty w kratkę 32kartkowe -zeszyt w kratkę 16kartkowy do informacji Dodatkowo: -2 bloki rysunkowe białe i jeden kolorowy -blok techniczny biały i kolorowy -papier kolorowy -farby plakatowe i akwarele -pędzle -kubek na wodę (najlepiej zamykany) -plastelina -kredki woskowe -2 teczki z gumką - obuwie zmienne - strój na wych. fizyczne (koszulka ,spodenki i odpowiednie obuwie sportowe) Proszę o podpisanie bloków, farb i innych rzeczy, które będą przechowywane w szafkach w klasie.

no comments


Informacja.

Uprzejmie informujemy, że 25.06.2021r.(piątek)o godz. 9.00 odbędzie się uroczysta  msza na zakończenie roku szkolnego . Po mszy o 10.15  w Niepublicznej Szkole Podstawowej odbędzie się uroczysta akademia.

                                               Serdeczne zapraszamy.

no comments


Piknik Rodzinny .

 

"Na złe i na dobre niechaj rodzina razem się trzyma.''

 Świętowanie Dnia Rodziny w Jagodniku odbyło się po dwu letniej przerwie 13.06.2021.

Tradycyjnie jak od lat było artystycznie, na sportowo, biesiadnie i muzycznie.

Na początku pani Dorota Terlaga – dyrektor Przedszkola i Szkoły w Jagodniku przywitała uczestników. Następnie Prezes SRWJ ’’NASZA WIEŚ’’ M. Szostak  kierująca stowarzyszeniem podziękowała  wszystkim sponsorom i darczyńcom za wieloletnie wsparcia stowarzyszenia i zaprosiła do wspólnego świętowania.

Cieszyła nas obecność jak corocznie zaproszonych gości, którzy zaszczycili nas swoją  obecnością. Odwiedzili nas:

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ziemi kolbuszowskiej - Zbigniew Chmielowiec z małżonką,

Eugeniusz Galek - gospodarz Gminy Cmolas,

Marian  Posłuszny - sekretarz Gminy Cmolas,

Ryszard Warzocha - Przewodniczący Rady Gminy Cmolas i Radny wsi Jagodnik

Krystyna Warzocha - wieloletnia była sołtys wsi Jagodnik,

Jakub Guźda - prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Jagodniku oraz

Eugeniusz Sudoł - komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Jagodniku wraz z zastępem, na których jak zwykle mogliśmy liczyć, że uatrakcyjnią nasz pobyt na Pikniku, pokazując ważny I ciekawy zawód strażaka.

Zaproszeni  goście chętnie przekazali kilka słów dla całej społeczności informując o ważnych planach inwestycyjnych w Jagodniku.

Podziekowania złożyły również Panie przewodniczące Rady Rodziców przedszkola-Gabriela Bieleń i szkoły-Agnieszka Wiśniewska wraz z radami rodziców.

   Głównym punktem Pikniku były występy dzieci w programie artystyczno-tanecznym. Dzieci we współpracy z paniami Magdaleną Wilk, Anetą Guźda, Emilią Biela i Anną Łakomy pokazały swoje talenty muzyczne, taneczne i aktorskie. Dziękujemy paniom za wysiłek włozony w przygotowanie dzieci do występu przed publicznościa.

W dalszej części spotkania czekały na wszystkich takie atrakcje jak urządzenia rekreacyjne, zabawy z Dj Macio, popcorn, grill i poczęstunek przy szwedzkim stołe.

Wszystkim organizatorom i wspomagającym członkom rodzin szkoły i przedszkola oraz stowarzyszenia bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.

Spotkanie trwało od 14.00 do 20.00 i zakończyło się wspólną krótką potańcówką.

   W ten właśnie sposób świętowaliśmy wspólnie dzień rodziny. Organizatorzy dziękują wszystkim za liczne przybycie i dobra zabawę.

                                                                                                     Dorota Terlaga

DSC_3529.jpg

no comments


Świętowanie ,,Dnia Dziecka''

   Przedszkolaki z Przedszkola „Jagódka”  i uczniowie Szkoły Podstawowej  z Jagodnika 2.06.2021 znów odwiedziły ciekawe miejsce w okolicach Kolbuszowej. Wszystkie dzieci miło spędziły czas z nauczycielami i opiekunami w prężnie rozwijającym się na podkarpaciu Kompleksie Turystycznym „Brzezówka” w Domatkowie. W piękny, letni dzień wszyscy uczniowie z  dobrym humorem integrowali się sportowo korzystając z dostępnych atrakcji kompleksu . Wycieczka była prezentem i świętowaniem z okazji Dnia Dziecka.

   Sponsorem spotkania było SRWJ „Nasza Wieś” w Jagodniku.

Z podziękowaniami wszystkim obecnym uczestnikom i życzeniami radości z okazji Dnia Dziecka.

"Bądź dzieckiem jak najdłużej,                                                                                  jak dziecko baw się, śmiej,                                                                                             i kochaj tak, jak dziecko                                                                                              i serce dziecka zawsze miej!"

received_313218530533732.jpg

no comments


Informacja

Uprzejmie informujemy , że dnia 4 czerwca 2021r.tj. (piątek ) jest dniem wolnym  od zajęć dydaktycznych i opiekuńczych w Niepublicznej Szkole Podstawowej  i Przedszkolu ,,Jagódka'' .

no comments


Challenge “Niebieskie Motyle 2021” „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”

W dniu 13.05.2021 r. nasza szkoła brała udział w niebieskim wyzwaniu.

Wyzwanie, to akcja upamiętniająca Światowy Dzień Autyzmu przypadający 2 kwietnia i mający na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu i przekazanie poprzez akcję niebieską iskierkę przyjaźni.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com - Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne do trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.  

Nominujemy nasze koleżanki i kolegów oraz ich uczniów z poniższych placówek:

1. Niepubliczne Przedszkole "Jagódka" w Jagodniku.
2. Szkoła Podstawowa w Ostrowach Tuszowskich.
3. Niepubliczne Przedszkole "Słoneczny Zakątek" w Kolbuszowej.

Dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej w Woli Rusinowskiej.

niebieskie motle.jpg

no comments


Akademia - 3 maj.

4 maja 2021r. świętowaliśmy w naszej szkole 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 przygotowali uroczystą akademię. Wyjaśnili, czym jest konstytucja i dlaczego uchwalenie Konstytucji 3 Maja ma tak istotne znaczenie dla historii polskiej demokracji.

Święto Narodowe Trzeciego Maja to polskie święto państwowe obchodzone co roku 3 maja dla upamiętnienia uchwalenia Konstytucji 3 maja.

To właśnie 3 maja 1791 roku na Zamku Królewskim w Warszawie Sejm Czteroletni po burzliwej debacie przyjął przez aklamację ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja. Była drugą na świecie (po amerykańskiej) i pierwszą w Europie ustawą regulującą organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli.

DSC_2677.jpg

no comments


Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Sza­now­ni ro­dzi­ce.

Zakończyła się rekrutacja na rok szkolny 2021/2022. Lista uczniów przyjętych do klasy 1 oraz do oddziału zerowego dostępna w sekretariacie pod nr. tel. 605 499 467, 17 7441713. Dziękujemy rodzicom za zapisanie dzieci do naszej placówki .

no comments


Wyniki konkursu plastycznego „Wielkanocne Zwierzątko"

31 marca 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wielkanocne Zwierzątko". Uczestnicy konkursu mieli za zadanie  wykonać dowolną techniką w formie przestrzennej lub pół przestrzennej zwierzątko, które kojarzy się z Wielkanocą (baranka, zajączka, kurczaka). W konkursie wzięło udział 39 prac. Prace były wykonane w ciekawy sposób z wykorzystaniem różnych materiałów. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzcę.

Nagrody i wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach wiekowych następującym uczniom:

W kategorii 3-4 latki 
I miejsce - Nadia Wójcik
II miejsca - Ilona Trojnacka, Wiktor Zięba
III miejsca - Aleksandra Szlachetka, Natan Lubera, Agnieszka Piotrowska

Wyróżnienia: Nataniel Łagoda, Antonina Fiedorowicz,                                                                     Jagoda Mokrzycka, Julia Karkut Alicja, Łuszcz, Leon Bieleń
W kategorii – klasa „0”
I miejsca - Mateusz Starzec, Emilia Słabicka, Joanna Sudoł,                                                             Filip Piechota, Magdalena Czachor
II miejsca - Daria Wójcik, Iga Urbaniak, Klaudia Flis, Julia Piekarska,
III miejsca - Szymon Kosiorowski, Anna Sukiennik,                                                                          Kornelia Obara, Emilia Micek

Wyróżnienie: Gabriela Szlachetka
                                                                                                                                          W kategorii – klasy I-III
I miejsca - Maja Rzeszutek, Hubert Mokrzycki
II miejsca - Wiktoria Guźda, Michał Wiącek
III miejsca - Ewelina Pachucka, Oliwia Terlaga                             

Wyróżnienia: Anna Wiśniewska, Paweł Grodecki

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za tak liczny udział i życzymy dalszych sukcesów.

Rozdanie nagród nastąpi po powrocie uczniów do szkoły.

DSC_2600.jpg

no comments


Informacja .

Przerwa świąteczna wielkanocna zgodnie z ustawą MEN dla  klasy I-III i klasy ,,0''  rozpoczyna się czwartek 1 kwietnia i potrwa do wtorku, 6 kwietnia 2021r.

no comments


Powitanie wiosny w klasie ,,0''

 

Puk, puk, puk ...w okienko!
- Wyjdźcie dzieci prędko.
Idzie już wiosenka
i słoneczko świeci.
Z baziami gałązkę
w ręku ma wierzbową.
I za pasem wiązkę
przylaszczek liliowych.

22 marca do klasy „0” zawitał niesamowity gość ubrany w piękną kolorową suknię, kapelusz i z koszem kwiatów – Pani Wiosna. Kolorowa pani przygotowała dla dzieci różne zadania- chciała m.in. sprawdzić czy najmłodsi znają oznaki wiosny i jak sobie radzą z liczeniem. Dzieci bawiły się również z Panią Wiosną przy dźwiękach wesołych melodii. Zaprosiła wszystkich do wspólnego pochodu z kukłą Marzanny. Dzieci wyruszyły w radosny pochód powitania wiosny. Mamy nadzieję, że starania naszych uczniów sprawią, że wiosna zagości u nas na dobre. 

DSC_2454.jpg
 
 

no comments


Dzień Kobiet.

8 marca był wyjątkowym dniem w naszej szkole, pełnym uśmiechu i radości. Nie może być inny, bo to „Dzień Kobiet”, święto wszystkich Pań, tych dużych i tych najmłodszych. Na ten szczególny dzień chłopcy z klasy 2 i 3 pod opieką pani Anny Łakomy przygotowali wspaniały program  artystyczny. Dzień był pełen wrażeń zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

DSC_2425.jpg

no comments


Bal Karnawałowy.

W dniu 15.02.2021r. w  naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy, który zawsze dostarcza dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Od samego rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki, księżniczki i motylki natomiast wśród chłopców policjanci, strażaki i piłkarze.    Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach i pląsach. Na korytarzu w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.                                                                                              Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, co było głównym celem tego spotkania.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

150726830_2267308690069433_5273727621963673094_n (1).jpg

no comments


Dzień babci i Dziadka w klasie,,0''

„Babcia z dziadkiem dziś świętują,

wszystkie dzieci więc pracują.

Zetrą kurze w każdym kątku,

przypilnują dziś porządku.

W kuchni błyszczą już talerze,

wnusia babci bluzkę pierze.

Wnusio już podaje kapcie,

bardzo Kocha swoja babcię.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!

Święto Dziadków ważna rzecz!”

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

22 stycznia 2021r. uczniowie klasy „0” przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Ze względu z zaistniałą sytuacją w naszym kraju w tym roku podczas występu nie mogli towarzyszyć dzieciom szczególni goście. Przedstawienie zostało nagrane, aby można było przekazać je Dziadkom. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał, jak ważni są dla dzieci Babcia i Dziadek. 

Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

DSC_2167.jpg

no comments


Święto Babci i Dziadka w klasie I,II i III.

DSC_2207.jpg

no comments


Przedstawienie ,,Jasełka''

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas radości, przebaczenia, rodzinnych spotkań i refleksji nad Bożą miłością.

W tym roku dzieci z klasy „0” w dniu 22 grudnia zaprosiły dzieci z przedszkola na „Jasełka”.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci występowały w pięknych strojach aniołów, Józefa, Maryi, gwiazdek, króli i pasterzy. Cudownie opowiedziały o wydarzeniach z Betlejem sprzed ponad dwóch tysięcy lat. Pięknie śpiewały kolędy i recytowały swoje role. Występy „zerówiaków” wprowadziły wszystkich w świąteczny, miły nastrój i uświadomiły dlaczego, co roku, z niecierpliwością czekamy na te święta.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Terlaga, który podziękowała dzieciom za piękne przedstawienie oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

DSC_2065.jpg

no comments


Świąteczne pierniczki.

15 grudnia dzieci z klasy „0” zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły pyszne świąteczne pierniczki.

Praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Dzieci świetnie radziły sobie z wałkowaniem ciasta. Wszystkim podobało się wykrawanie świątecznych kształtów – choinek, gwiazdek, bałwanków, aniołków, przy pomocy foremek.

Następnie słodkie ciasteczka piekły się w kuchni. Po szkole zaczął unosić się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.

Gdy pierniczki były już gotowe dzieci przystąpiły do ich dekorowania  lukowymi pisakami i barwnymi posypkami.

Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne.

DSC_1881.jpg

no comments


WYNIKI KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Kartka świąteczna może mieć różne formy. Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu lub komputera. Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą pocztową. Adresaci kartek świątecznych, zachwyceni ich wykonaniem oraz treścią życzeń, zatrzymują je na długo. Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca. I właśnie takie kartki wykonali nasi uczniowie. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.

Oto lista laureatów:

Kategoria - klasa „0”

I miejsce:

Mateusz Starzec

Filip Piechota

II miejsce:

Julia Piekarska

Kacper Ziętek

III miejsce:

Klaudia Flis

Amelia Bańka

Wyróżnienia:

Tomasz Trojnacki, Daria Wójcik, Anna Sukiennik, Joanna Sudoł, Emilia Słabicka, Gracjan Grodecki, Kornelia Obara.

Kategoria – klasy 1-3

I miejsce:

Wiktoria Guźda

Ewelina Pachucka

II miejsce:

Paweł Grodecki

III miejsce:

Karolina Maciąg

Wyróżnienia:

Bartłomiej Bujak, Dorian Bańka, Michał Wiącek.

DSC_2099.jpg

no comments


Spotkanie z Mikkołajem.

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają

Moc prezentów każdemu przyniesie

Każde dziecko z prezentów się cieszy…”

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego bardzo starannie poprzez naukę piosenek i wierszyków, które będą mogli zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. 7 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał Mikołaj do naszej szkoły. Dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Oprócz pełnego worka prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby cały rok były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole oraz wszystkim osobiście wręczał prezenty. Uczniowie klasy „0” za wspaniałe niespodzianki odwdzięczyli się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, wierszykami i tańcem. Oczekiwana cały rok wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wszystkim wiele radości. Dzień ten pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci oraz pań. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

DSC_1604.jpg
piosenka

no comments


Konkurs.

OGŁASZAMY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ !      

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Czekają atrakcyjne nagrody.

REGULAMIN KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ - POBIERZ

no comments


Andrzejki

Andrzejkowe wróżby znam

Z wosku dziś powróżę wam

Spójrz tu konik a tu kwiatek

A to duży piękny statek

Wróżby bardzo są magiczne

Spełnią się marzenia liczne

W listopadzie ciepło bywa

Magia czarów dziś ożywa

26 listopada w naszej klasie odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci w pięknych strojach tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek. Tego dnia uczniowie klasy „0” zapoznali się ze zwyczajami andrzejkowymi i wróżbami. Dzieci świetnie się bawiły w tym przepełnionym magią dniu.

DSC_1323.jpg

no comments


Dzień Pluszowego Misia 2020.

Miś pluszowy – mój przyjaciel Zawsze blisko przy mnie jest. Czy się śmieję Czy też płaczę On przytulać lubi się!

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci  i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Spotkanie w klasie „0” rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Następnie każdy mógł opowiedzieć o swojej ulubionej maskotce oraz ją zaprezentować. Kolejnym punktem były już ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy przy misiowych przebojach, pląsy oraz tort. Na zakończenie zabawy wszystkie dzieci otrzymały dyplomy „Przyjaciół Pluszowego Misia” oraz mogły zrobić sobie zdjęcie w misiowej fotobudce.

DSC_0979.jpg

no comments


Pasowanie na ucznia klasy I.

Każdego roku w progach Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jagodniku serdecznie witamy nowych pierwszoklasistów. Przez pierwsze dwa miesiące uczniowie klasy 1 miały czas na poznanie szkoły, jej zwyczajów, zdobycie nowych wiadomości i umiejętności. Wszystkie te działania zmierzały ku wydarzeniu, na które dzieci czekały z wielką niecierpliwością – ślubowania! Pierw­szo­kla­si­ści ślu­bo­wali być dobrym i uczci­wym, sza­no­wać rodzi­ców i nauczy­cieli, uczyć się tego, co piękne i mądre oraz kochać i czcić swoją Ojczy­znę. Następ­nie  Prezes SRWJ „Nasza Wieś” – Małgorzata Szostak symbolicznym ołówkiem dokonała aktu pasowania uczniów. Boha­te­rom tego wyjątkowego dnia zostały wrę­czone pamiąt­kowe dyplomy, medale oraz prezenty. Wszyst­kim pierw­szo­kla­si­stom życzymy, aby ten dzień pozo­stał w ich pamięci jako wiel­kie prze­ży­cie i nie­za­po­mniana, rado­sna chwila. A Rodzi­com gra­tu­lu­jemy tak zdol­nych pociech! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości pasowania na ucznia klasy 1.

DSC_0797.jpg

no comments


Dzień Edukacji Narodowej.

Jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwana Dniem Nauczyciela. Aby uczcić to święto uczniowie klas II i III pod przewodnictwem wychowawczyni pani Anny Łakomy przygotowali przedstawienie, w którym w śmieszny sposób zaprezentowali życie i odczucia uczniów na lekcjach. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne śpiewając piosenki "Nauczyciel ma swój dzień" oraz "Samba dla Pani". Na zakończenie złożono nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia dziękując za poświęcenie, czas i cierpliwość, za przekazywaną wiedzę, za gorące serca i pomocne dłonie.

DSC_0832.jpg

no comments


Dzień chłopaka 2020.

30 września chłopcy z klasy „0” obchodzili swoje święto. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne medale dla „Super Chłopaka”. Były także drobne upominki, dyskoteka i oczywiście mnóstwo życzeń, by kochani chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

DSC_0544.jpg

no comments


Informacja

 

 

OŚWIADCZENIE RODZICA /PRAWNEGO OPIEKUNA - POBIERZ

PROCEDURY  ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA PLACÓWEK i POSTĘPOWANIA _NA_WYPADEK _PODEJRZENIA_ZAKAŻENIA_covid-19_u_dzieci -ucznia w JAGODNIKU -1.09.2020 (2)

Wytyczne_dla_szkół_i_placówek_-_wrzesień_2020_aktualizacja_21-08-2020 - POBIERZ

no comments