Archiwum z luty, 2021

Bal Karnawałowy w przedszkolu.

W dniu 15.02.2021r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

            Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, lekarz, policjant, kowboj…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

           Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów i poczęstunku dla dzieci .

           

DSC_2213 x4.jpg

Bal Karnawałowy.

W dniu 15.02.2021r. w  naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy, który zawsze dostarcza dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Od samego rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki, księżniczki i motylki natomiast wśród chłopców policjanci, strażaki i piłkarze.    Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach i pląsach. Na korytarzu w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.                                                                                              Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, co było głównym celem tego spotkania.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

150726830_2267308690069433_5273727621963673094_n (1).jpg