Urodzinki w przedszkolu.

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W miesiącu październiku swoje 4 – te urodziny obchodzili Milenka, Albert i Karol. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych konkurencji, przy których dzieci mogły wykazać się niezwykłymi umiejętnościami, zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo. Był również pyszny tort, owoce i prezenty.

Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilatów. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć.

Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.

DSC_0845.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane w czwartek, Listopad 8th, 2018 o 07:25 jako przedszkole. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.