Wyjazd integracyjny.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

19 września 2018r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Jagódka” z Jagodnika wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami udali się na spotkanie integracyjne do kompleksu turystycznego „Brzezóvka” w Domatkowie. Celem spotkania była integracja dzieci i rodziców podczas wspólnych zabaw i poczęstunku.

Po dotarciu na miejsce dzieci wraz z przewodnikiem i opiekunami udali się, aby pozwiedzać park historyczny. Spacerując po alejkach, można było ujrzeć figury dinozaurów, zwierząt, a także postaci mitologicznych i historycznych. Najmłodsze pociechy miały możliwość zrobienia zdjęcia w paszczy i jajku dinozura.

Kolejnym punktem spotkania była już tylko zabawa w ogromnym namiocie pełnym dmuchańców. Dodatkowo również przedszkolaki miały do dyspozycji kule wodne, łódeczki, eurobungee, mini boisko do piłki nożnej, które sprawiły dzieciom ogromną radość. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się ogromna piaskownica  w której znajdował się szkielet dinozaura.

W przerwie zabawy na każdego czekała pieczona kiełbaska, ciepła herbatka oraz słodkości przygotowane przez rodziców i organizatorów spotkania.

Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Wszyscy uczestnicy spotkania wyjeżdżali zmęczeni, ale zadowoleni  i  uśmiechnięci.

DSC03203.jpg

 

 

 

Opublikowane w środa, Wrzesień 19th, 2018 o 18:52 jako przedszkole. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.