Ogłoszenie.

                                                                    

 16 marca 2017r. (czwartek) w ramach projektu „Poznajemy  najbliższą okolicę” przedszkolaki wybiorą się na wycieczkę  do Urzędu Gminy Cmolas oraz do piekarni GS „SCh” Cmolas.

 

Wyjazd godz. 11:30 planowany powrót około godz. 13:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                     „Poznajemy najbliższą okolicę”

 

Projekt „Poznajemy najbliższą okolicę” ma na celu poznanie najważniejszych punktów zlokalizowanych w Gminie Cmolas – najważniejszych patrząc pod kątem atrakcyjności     i możliwości zwiedzenia przez dzieci przedszkolne. Dlatego swoją podróż przedszkolaki rozpoczną już 16 marca od odwiedzin włodarza naszej Gminy Pana Eugeniusza Galka   w jego miejscu pracy czyli Urzędzie Gminy. Kolejnym punktem zwiedzania będzie pobliska piekarnia GS „SCh”. Następnym przystankiem będzie Gminna Biblioteka Publiczna, którą odwiedzimy w kwietniu. Na miesiąc maj zaplanowana została wycieczka do Samorządowego Ośrodka Kultury oraz „Twojego Radia Cmolas”, w czerwcu odwiedzimy Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz zabytkowy kościółek.

Terminy wyjazdów będą podawane z tygodniowym wyprzedzeniem. Począwszy od miesiąca marca do czerwca bieżącego roku odbędzie się jeden wyjazd w miesiącu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane w wtorek, Marzec 7th, 2017 o 07:30 jako przedszkole. Możesz zostawić komentarz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany by pisać komentarze.