Informacja.

31 stycznia o godz. 10:30 w Niepublicznym Przedszkolu „Jagódka” w Jagodniku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla dzieci i ich rodziców, którzy brali udział w gminnym rodzinnym konkursie plastycznym „Maska karnawałowa”. Nagrody wręczali: Pan Marian Posłuszny – sekretarz Gminy Cmolas, Pani Małgorzata Szostak – Prezes Stowarzyszenia „Nasza Wieś” oraz Pani Dorota Terlaga – Dyrektor tutejszej placówki wraz z organizatorem konkursu – Magdaleną Wilk wychowawcą oddziału przedszkolnego „Jagódki”. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone i wyraziły chęć brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą placówkę. Sponsorami nagród byli ;Wójt Gminy Cmolas Pan Eugeniusz Galek, S.R.W.J,, Nasza Wieś’’ oraz środki finansowe z 1 % podatku przekazane  na  ,,Nasze Jagódki’’za 2016 r. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do udziału w konkursie oraz tym, którzy umożliwili jego realizację.  Gratulujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

DSC_0162.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane w piątek, Luty 3rd, 2017 o 07:39 jako przedszkole. Możesz zostawić komentarz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany by pisać komentarze.