Wyjazd integracyjny.

 

27.09.2016r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Jagódka” z Jagodnika wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami wyruszyli na wycieczkę do pięknego, malowniczego miejsca  niedaleko przedszkola – „Rancza Bogaczówka”, które zostało nam udostępnione dzięki życzliwości właściciela Pana Sławka Bogacza. Celem spotkania była integracja dzieci i rodziców podczas wspólnych zabaw,  konkursów i poczęstunku.

Gdy wszyscy uczestnicy pojawili się na „Ranczu” nastąpiło przywitanie się dzieci, rodziców i wychowawcy podczas wspólnego odśpiewania piosenki „Oto palec”, a później… zabawy nie było końca.

Podczas pobytu na „Ranczu” przedszkolaków i ich rodziców zabawiał animator Grzegorz, który rozpoczął spotkanie od zabaw ruchowych przy muzyce, były „tańce połamańce”, zgadywanki przy ognisku, przejście pod liną, zabawa w pociąg. Dzieci były zachwycone mega bańkami mydlanymi oraz malowaniem twarzy. Na zakończenie każdy mały uczestnik otrzymał prezent w postaci niespodzianki wyczarowanej z baloników. Do dyspozycji przedszkolaków była duża polana w środku lasu, na której porozstawiane zostały kolorowe zabawki, mega klocki, tunele, piłki, chusty animacyjne oraz zadaszone miejsce na poczęstunek gdzie można było posilić się pieczoną kiełbaską, ciepłą herbatą (kawą dla rodziców), pączkiem oraz słodkościami przyniesionymi przez rodziców, a także duże ognisko przy którym każdy mógł się rozgrzać przed rozpoczęciem zabawy. Dzieci miały również możliwość zwiedzenia mini zoo, które mieściło się przy „Ranczu”, a także pobiegać po lesie.

Wszyscy uczestnicy spotkania wyjeżdżali zadowoleni  i  uśmiechnięci

Wychowawca oddziału przedszkolnego  mgr Magdalena Wilk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane w czwartek, Wrzesień 29th, 2016 o 06:20 jako przedszkole. Możesz zostawić komentarz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany by pisać komentarze.