Nowy Rok szkolny 2016/2017

Wakacje minęły, zabrzmiał pierwszy dzwonek… W naszej szkole miała miejsce inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017, poprzedzona występem obecnej klasy III przygotowanej przez p. Annę Kuźma. Przedstawienie miała dwojaki charakter, ponieważ zaczęło się od wspomnienia 1 września 1939 roku… drugi  zapraszał            w mury naszej szkoły… Po części artystycznej zabrały głos p. dyrektor Dorota Terlaga  i p. prezes Stowarzyszenia Małgorzata Szostak, które życzyły wielu sukcesów       w wychowaniu i kształceniu młodego pokolenia.

                                                                                       DSC_0488.JPG

Opublikowane w czwartek, Wrzesień 1st, 2016 o 20:18 jako szkoła. Możesz zostawić komentarz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany by pisać komentarze.