Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Dobiegł końca rok szkolny 2015/2016. wszyscy zebraliśmy się po raz ostatni w murach naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęli uczniowie, którzy kończyli etap edukacyjny           z klasy  trzeciej oraz uczniowie opuszczający naszą szkołę, następnie klasa druga pożegnała swoich kolegów piosenką. Po części artystycznej pani dyrektor Dorota Terlaga oraz pani prezes stowarzyszenia Małgorzata Szostak powiedziały kilka ciepłych słów do wszystkich zebranych życząc bezpiecznych i udanych wakacji, po czym nastąpiło rozdanie świadectw i jakże licznych nagród począwszy od dyplomów za wzorową frekwencję po upominki w postaci książek, piłek, misiów i plecaków.  Nagrodzeni uczniowie na zakończenie całej uroczystości zostali obsypani confetti.
DSC_0159.JPG

 

Opublikowane w piątek, Czerwiec 24th, 2016 o 06:08 jako szkoła. Możesz zostawić komentarz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany by pisać komentarze.