Piknik Rodzinny

Nasza szkoła corocznie organizuje imprezę rodzinną pod nazwą Piknik Rodzinny. Jest to, uroczystość mająca charakter integracyjny zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Rodzice, nauczyciele i stowarzyszenie dołożyli wszelkich starań,  aby uroczystość przebiegła na najwyższym poziomie. Całą uroczystość rozpoczęły panie: dyrektor Dorota Terlaga i prezes stowarzyszenia Małgorzata Szostak. Po przemówieniach  i przywitaniu przybyłych gości m.in. Radnej Sejmiku Wojewódzkiego –  p. Ewy Draus, Wójta Gminy Cmolas – p. Eugeniusza Galek, sekretarza Gminy -p. Mariana Posłuszny, Radnego z Jagodnika –  p. Ryszarda Warzocha z małżonką, sołtysa wsi Jagodnik –  p. Andrzeja Gul z małżonką oraz zastępu strażaków z Jagodnika na czele z prezesem p. Eugeniuszem Bańka  i komendantem p. Jakubem Guźda – dzieci z naszej szkoły i przedszkola zaprezentowały program artystyczny  bogaty w wiersze, życzenia i humor. Wszyscy przybyli mogli korzystać z przygotowanego poczęstunku w postaci ciasta, lodów oraz gorących kiełbasek. Na imprezie nie mogło zabraknąć owoców w ramach projektu pt. „Warzywa i owoce w szkole” prowadzonego corocznie w naszej placówce.  Dzieci z tej okazji zaprezentowały przygotowany wiersz oraz wystawę prac plastycznych poświęconej tej tematyce. Po części artystycznej uczniowie wręczyli rodzicom upominki. Stowarzyszenie zadbało o dodatkowe atrakcje dla dzieci a mianowicie; dwie dmuchane zjeżdżalnie, trampolinę, bungee run (współzawodnictwo), gokarty i plac zabaw przy szkole.  Można było skorzystać z przejażdżki wozem strażackim i z pomocą strażaków polać wodą, a także zapoznać się ze sprzętem strażackim. Tatusiowie wraz ze swoimi pociechami rozegrali mecz piłki nożnej, który wzbudził wiele emocji wśród uczestników. Podczas całej imprezy rodziny zabawiał wodzirej dobrą muzyką i konkursami, za które dzieci były nagradzane drobnymi upominkami np. balonami, bańkami mydlanymi itp. Zarówno rodzice jak i dzieci świetnie się bawili podczas Pikniku. Impreza piknikowa w Jagodniku cieszy się wielkim uznaniem i powodzeniem, dzieci mogą spędzisz czas z najbliższymi integrując się z innymi rodzicami i nauczycielami z naszej szkoły.

Wszystkim dziękujemy:)

DSC_0537.JPG

Opublikowane w wtorek, Czerwiec 21st, 2016 o 07:18 jako przedszkole, szkoła. Możesz zostawić komentarz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany by pisać komentarze.