Święta Wielkanocne

    W naszej szkole jak co roku organizowany jest uroczysty apel z okazji nadejścia Świąt Wielkanocny Klasy II   i III przygotowały bardzo pouczający apel. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Cała społeczność szkolna została poczęstowana babką wielkanocną oraz słodkim jajkiem. Wraz  z apelem nastąpiło roztrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza karta Świąteczna”, w klasie I – I miejsce otrzymał Dawid Guźda.,        II miejsce Paulinka Posłuszny., III miejsce Wojtuś Augustyn. w klasach II i III  –              I miejsce Marcelinka Kozioł, II miejsce Sebastianek Wilk, III miejsce Jakub Borowiec. Wszystkie dzieci biorące udział dostały upominki świąteczne od Stowarzyszenia oraz klasa „O”.
Pani dyrektor oraz pani prezes Stowarzyszenia złożyły na ręce nauczycieli        i wszystkich pracowników naszej szkoły wielkanocne życzenia,  za które serdecznie dziękujemy 🙂

DSC_0508.JPG

Opublikowane w środa, Marzec 23rd, 2016 o 17:27 jako szkoła. Możesz zostawić komentarz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany by pisać komentarze.